KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274226

nr 1627 4226

Vasström. Signerad, daterad 43, "Junno". Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x59 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:52:10